Share

Echipa

Dan_Hulea

Dan Hulea

Director Executiv

 E-mail: dan.hulea@sor.ro

Ciprian Fântână

Director de conservare

E-mail: ciprian.fantana@sor.ro

Alida Barbu

Director de comunicare și fundraising

E-mail: alida.barbu@sor.ro

Cristi Domșa

Ecolog, Specialist GIS

E-mail: cristi.domsa@sor.ro

Sebastian Bugariu

Biolog

E-mail: sebastian.bugariu@sor.ro

Valentin Marin

Responsabil educație

E-mail: valentin.marin@sor.ro

Lavinia Todorova

Biolog

E-mail: lavinia.todorova@sor.ro

Mirela Gavrilă

Manager proiect

E-mail: mirela.gavrila@sor.ro

Cătălina Pantilie

Economist

E-mail: catalina.pantilie@sor.ro

Emil Todorov

Biolog

E-mail: emil.todorov@sor.ro

 

Ovidiu Bufnilă

Coordonator comunicare

E-mail: ovidiu.bufnila@sor.ro

Zoltán Benkő

Biolog

E-mail: zoltan.benko@sor.ro

Teodora Domșa

Responsabil membri

E-mail: dora.domsa@sor.ro

Cristina Șut

Manager proiect

E-mail: cristina.sut@sor.ro

Dani Drăgan

Biolog

E-mail: dani.dragan@sor.ro

Judit Veres-Szászka

Biolog

E-mail: judit.veres@sor.ro

Éva Váncsa

Responsabil educație

E-mail: eva.vancsa@sor.ro

Antoaneta Ciobanu-Geolea

Economist

E-mail: antoaneta.ciobanu@sor.ro

Kinga Cîmpan

Responsabil voluntari

E-mail: kinga.cimpan@sor.ro

Alex Luchici

Grafician

E-mail: alex.luchici@sor.ro

Geanina Jugănaru

Economist

E-mail: geanina.juganaru@sor.ro

Mihaela Simion

Responsabil comunicare

E-mail: mihaela.simion@sor.ro

Andreea Oprea

Responsabil comunicare

E-mail: andreea.oprea@sor.ro

Dacă ți-a plăcut, distribuie
Comenzile primite de luni până vineri vor fi prelucrate în prima zi lucrătoare din săptămâna următoare. Comenzile primite sâmbăta sau duminica vor fi prelucrate după 10 zile lucrătoare.
+