Share

Echipa

Dan_Hulea

Dan Hulea

Director executiv

Biolog cu experienţă în cercetare, membru SOR din 1992. Interesat de abordarea integrată a politicilor de conservare a mediului cu cele de dezvoltare agricolă durabilă şi turism în arii protejate. Pasionat de natură, îi plac drumeţiile realizate alături de oameni entuziaşti.

 E-mail: dan.hulea@sor.ro

Ciprian Fântână

Director de conservare

Este parte echipei SOR din anul 2006 și are un masterat în biologie la Universitatea Babeș Bolyai din Cluj Napoca. 

E-mail: ciprian.fantana@sor.ro

Alida Barbu

Director de comunicare și fundraising

Este absolventă a Universității Babeș Bolyai. Lucrează la SOR din 2006.

 

E-mail: alida.barbu@sor.ro

Cristi Domșa

Ecolog, Specialist GIS

Este parte a echipei SOR din anul 2003, după ce a absolvit Facultatea de Biologie la Cluj Napoca.

E-mail: cristi.domsa@sor.ro

Sebastian Bugariu

Biolog

Lucrează în SOR din 2004. Nu ratează niciun instantaneu cu pasări, iar preferata lui este caprimulgul.

E-mail: sebastian.bugariu@sor.ro

Valentin Marin

Responsabil educație

E-mail: valentin.marin@sor.ro

Lavinia Todorova

Biolog

E-mail: lavinia.todorova@sor.ro

Mirela Gavrilă

Manager proiect

E-mail: mirela.gavrila@sor.ro

Cătălina Pantilie

Economist

E-mail: catalina.pantilie@sor.ro

Mihai Avedic

Biolog

E-mail: mihai.avedic@sor.ro

Emil Todorov

Biolog

E-mail: emil.todorov@sor.ro

Ovidiu Bufnilă

Coordonator comunicare

E-mail: ovidiu.bufnila@sor.ro

Zoltán Benkő

Biolog

E-mail: zoltan.benko@sor.ro

Teodora Domșa

Responsabil membri

E-mail: dora.domsa@sor.ro

Cristina Șut

Manager proiect

E-mail: cristina.sut@sor.ro

Dani Drăgan

Biolog

E-mail: dani.dragan@sor.ro

Judit Veres-Szászka

Biolog

E-mail: judit.veres@sor.ro

Éva Váncsa

Responsabil educație

E-mail: eva.vancsa@sor.ro

Antoaneta Ciobanu-Geolea

Economist

E-mail: antoaneta.ciobanu@sor.ro

Kinga Cîmpan

Responsabil voluntari

E-mail: kinga.cimpan@sor.ro

Dorin Damoc

Biolog

E-mail: dorin.damoc@sor.ro

Monica Petrișor

Secretară

Geanina Jugănaru

Economist

E-mail: monica.petrisor@sor.ro

E-mail: geanina.juganaru@sor.ro

Mihaela Simion

Responsabil comunicare

E-mail: mihaela.simion@sor.ro

Andreea Oprea

Responsabil comunicare

E-mail: andreea.oprea@sor.ro

Dacă ți-a plăcut, distribuie